فناوری برتر هزاره سوم - ایران - مشهد

مشاور فناوری اطلاعات

درباره ما

فناوری برتر هزاره سوم

شرکت فناوری برتر هزاره سوم آریایی

گروه مشاورین فناوري اطلاعات هزاره سوم از سال 1384 با همکاري گروهی از متخصصان بخش فناوري اطلاعات در شهر مقدس مشهد شروع به فعالیت نمود . در فروردین ماه سال 1386 با شماره ثبت 29166 و با نام گسترش سیستم هاي رایانه اي مجازي هزاره سوم در اداره ثبت اسناد و املاك کشور به ثبت رسید. پس از 5 سال ارائه خدمات و مشاوره به سازمانها و شرکت هاي بخش خصوصی و دو سال حضور موفق در نمایشگاه بین المللی از سال 1391 با نام فناوري برتر هزاره سوم آریایی به کار خود ادامه می دهد.

یک گروه متخصص!!!

تلاش ما این است که هر شخص ایرانی و یا هر کسب و کار ایرانی یک پایگاه اینترنتی داشته باشد. که بتواند بدون نیاز به کوچکترین دانش برنامه نویسی کنترل کامل قسمت های مختلف سایت را بر عهده خود داشته باشد و به کسب و کار خود رونق بخشد. ما در دپارتمان هایتک این فرضیه را برای شما محقق خواهیم ساخت و با طراحی و تولید وب سایت های حرفه ای ، اپلیکیشن ، پیکر بندی سرور ، امنیت و هوشمند سازی شما را در رسیدن به اهداف تان یاری می کنیم.
خدمات شبکه و زیر ساخت
اهداف و چشم انداز ها

استراتژی و چشم انداز

ما بر آنیم  تا با افزایش و رونق کسب و کار مشتریان خود و تبدیل آنها به مشتری همیشگی با تامین سه اصل قیمت ، کیفیت مطلوب و حفظ ارزش های اجتماعی چشم انداز خود را تحقق بخشیم و با تکیه بر استراتژی 10 ساله مشتری محور خود در پی تحقق چشم اندازی به شرح زیر می باشد:

  • انتخاب نخست مشتریان هدف  شامل

متقاضیان سایت فارسی زبان در سرتاسر دنیا

شرکت های متقاضی وب سایت

شرکت های متوسط و بزرگ داخلی و خارجی

  • انتخاب نخست نیروهای نخبه برای همکاری
  • بیشترین سهم بازار در میان شرکت های فعال در زمینه تکنولوژی های به روز

تماس با ما

شماره تماس

برگشت به منوی تماس ها

پشتیبانی واتساپ

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها

برگشت به منوی تماس ها